Žemėtvarkos ir hidrotechnikos darbuotojų profesinės dienos šventė

2013-06-07

Kiekvienais metais, pirmąjį birželio šeštadienį, švenčiama žemėtvarkos ir hidrotechnikos darbuotojų profesinė diena. 2013 m. suorganizuota jau keturioliktoji tradicinė šventė, kuri vyko Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centre adresu Gardino g. 3, Druskininkai. Po nuotaikingos Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos prezidento Giedriaus Balevičiaus sveikinimo kalbos susirinkusiems profesijos kolegoms UAB „Plungės Jonis“ atstovai Techninis vadovas Algirdas Kazlauskas, Projektų vadovas Antanas Šalvis ir Statybos vadovas Arvydas Grigalius buvo apdovanoti mediniu bei popieriniu diplomais nominacijoje „2013 m. konkurso dalyvis. Projektas „Tilto per Jūrą valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas - Jurbarkas - Šilutė - Klaipėda 127,76 km rekonstravimas.

Šventės pabaigai žodį tarti buvo pakviestas A. Stulginskio Universiteto ALUMNI ASU klubo prezidentas Jonas Varkalys, kalbą pradėjęs šmaikščiu anekdotu apie moteris inžinieres - protingas ir „baisiai“ gražias. Klubo prezidento kalba buvo ne tik apie gerus orus, profesiją, bet ir svarbiu sąjungai įvykio pažymėjimu. Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos prezidentui buvo įteiktas Pažymėjimas Nr. 1, kuriuo sąjunga tapo pirmoji juridinė įstaiga įstojusi į ALUMNI ASU klubą. Po tokios džiugios žinios Sąjungos prezidentas paskelbė apie planuojamus profesinės dienos renginius.

UAB „Plungės Jonis“ kolektyvas sudalyvavo dvejose varžytuvėse. Itin kruopščiai buvo suformuotos vyrų krepšinio ir tinklinio komandos. Nors krepšinis sekėsi ir ne taip gerai, tačiau tinklinio žaidime buvome vieni iš lyderių ir UAB „Plungės Jonis“ tinklinio komandos nariai buvo apdovanoti III-iosios vietos statulėlėmis.

Kaip ir visi geri dalykai turi pabaigą, taip ir ši nuostabi profesinė šventė turėjo savo kulminaciją. UAB „Plungės Jonis“ kolektyvo nariai sudalyvavimo muzikos grupės Dreams koncerte.

Už galimybę sudalyvauti profesinėje šventėje, visas kolektyvas dėkoja Valdybos pirmininkui Jonui Varkaliui, už gerą nuotaiką ir didžiulį palaikymą bei finansinę paramą dėkojame Generaliniam direktoriui Algimantui Plaipai, už gražiai papuoštą stovyklavietę bei skanų maistą Inžinierei Linai Miknienei, bei už didelę kantrybę Vairuotojui Viliui Drukneriui.

Iki susitikimo kitais metais.

UAB „Plungės Jonis“ © 2022 Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas Modeo  |  Dizainas Stronk