Paslaugos

UAB „Plungės Jonis“ tiesia ir remontuoja geležinkelio kelius ir atšakas, automobilių kelius ir gatves, stato ir remontuoja tiltus ir viadukus, montuoja vidaus ir išorės inžinerinius tinklus, vykdo melioracijos sistemų, hidrotechninių statinių, sąvartynų, valymo įrenginių, gyvenamųjų namų remonto ir statybos darbus, gali rekonstruoti gamybinius objektus, nekilnojamas kultūros vertybes. Bendrovės specialistai, esant poreikiui, gali organizuoti šių darbų atlikimui reikalingus projektavimo darbus ar užsakyti kitas paslaugas.

Gavę didelį ar mažą užsakymą UAB „Plungės Jonis“ specialistai dėmesingai išklausys klientų pageidavimus, esant poreikiui, įvertins projekto techninę dokumentaciją ir pateiks užsakymą atitinkantį pasiūlymą. Bendrovės specialistai yra reiklūs sau ir imantis bet kokio darbo siekia užtikrinti aukštą jų kokybę ir kultūrą, patenkinti užsakovų ir verslo partnerių poreikius bei lūkesčius.

UAB „Plungės Jonis“ kokybės vadybos sistema nuolat tobulinama pagal tarptautinio ISO 9001:2000 standarto reikalavimus. Vienas iš svarbesnių UAB „Plungės Jonis“ moto yra „Išsaugoti švarią aplinką ateities kartoms“, todėl įmonėje yra sukurta ir sertifikuota aplinkos apsaugos vadybos sistema.

UAB „Plungės Jonis“ © 2024 Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas Modeo  |  Dizainas Stronk