Prasidėjo 2013m. darbų sezonas

2013-04-29

Bendrovėje prasidėjo vasaros darbų sezonas. Pailsėję ir atgavę jėgas visi kimbame į darbus, siekdami įvykdyti rangos darbų programą už 35 mln. Lt. Šią žiemą darbai vyko be pertraukos Oginskio rūmuose, buvo valomas tvenkinys Plungės centre Palankės gatvėje, vyko Platelių ežero hidroįrenginio rekonstrukcijos darbai, geležinkelio statybos ir remonto darbai Klaipėdoje.

Sezono pradžioje sustiprėjo technikinių darbuotojų komanda. Pradėjo darbą techninio direktoriaus pavaduotojas, įvesta dar viena projektų vadovo pareigybė geležinkelio darbams, darbų vadovų komanda papildyta dviem naujais vadovais. Visi darbų vadovai apsigynė savo vykdomus projektus ir gavo leidimą pradėti darbus.

Per praėjusią žiemą UAB „Plungės Jonis“ sėkmingai atnaujino statybos darbų kvalifikacijos atestatą ir atestatą melioracijos statinių statybai. Balandžio mėnesį įvyko pakartotinė integruotos vadybos sistemos atestacija. Kokybės (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001) ir darbuotojų saugos ir sveikatos (OHSAS 18001) standartų sistemų galiojimas pratęstas iki 2016 metų.

Balandžio 28 d. pažymima Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Mūsų bendrovėje kovo 22 dieną įvyko kasmetiniai darbuotojų saugos ir sveikatos mokymai. Didžioji dalis nelaimingų atsitikimų darbe įvyksta neturintiems patirties, o dažnai ir profesinio parengimo ar tinkamai nemokytiems darbuotojams. Neturinčius profesinių įgūdžių darbuotojus labai svarbu mokyti dirbti saugiai, jiems prižiūrėti darbo metu skirti kvalifikuotus, patyrusius darbuotojus. Saugus darbas – tai darbas, kuriame užkertama grėsmė sveikatai ir gyvybei, sukuriama palanki atmosfera, kurioje gerbiamos žmogaus teisės ir priimamas asmens individualumas. Todėl saugumas yra kiekvieno organizacijos nario atsakomybė apimanti tiek techninius, tiek žmogiškuosius faktorius.

Bendrovės valdyba ir administracija linki visiems darbuotojams sėkmingo ir saugaus 2013 metų darbų sezono.

UAB „Plungės Jonis“ © 2022 Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas Modeo  |  Dizainas Stronk